Konaklama Tesisleri

BOLU  İLİ  TURİZM  İŞLETMELERİ    

Turizm İşletme Belgeli Konaklama Tesisleri :

Tesisin Adı

Sınıfı

Oda

Yatak

Tel No : (0374)

Fax No   :

Web sitesi

Bulunduğu Yer

1.Abant Palace Otel ***** 177 358 224 50 12 224 50 28 taksimotelcilik.com.tr

Abant / Bolu

2.Büyük Abant Otel ***** 107 218 224 50 33 224 50 31 buyukabantoteli.com Abant / Bolu
3.Gazelle Otel ***** 165 382 262 98 00 262 90 91 gazelleresort.com Karacasu
4.Koru Otel **** 121 242 225 22 90 225 28 12 koruhotel.com.tr Bolu Dağı
5.Bolu Soylu Otel **** 63 126 222 07 77 222 07 95 soyluotel.com Bolu
6.Termal OteI *** 77 164 262 84 72 262 83 07 bolutermalotel.com Karacasu
7.Köroğlu Otel *** 49 98 212 53 46 212 53 45 bolukorogluotel.com.tr Bolu
8.Kaşmir Otel *** 21 45 215 86 14 213 27 99 otelkasmir.com Bolu
9.Emniyet Otel *** 53 106 253 45 48 253 44 46 emniyetotel.com Bolu
10.Gaye Otel *** 22 44 218 20 60 218 20 40 gayeotel.com.tr Bolu
11.Kartalyuvası *** 28 64 237 11 50 237 11 51 abantkartalyuvasiotel.com Abant Yolu
12.Kartal Otel *** 137 272 234 50 05 234 50 04 kartalotel.com.tr Kartalkaya / Bolu
13.Palazzo Otel **** 139 280 234 51 00 234 51 20 kayatourism.com.tr Kartalkaya / Bolu
14.G.Kartal Otel oberj 163 370 234 50 50 234 50 47 grandkartal.com Kartalkaya / Bolu
15.Dorukkaya Otel oberj 249 506 234 50 26 234 50 25 kayatourism.com.tr Kartalkaya / Bolu
16.Golden Key dağevi 47 120 234 50 80 234 50 74 goldenkeyhotels.com Kartalkaya / Bolu
17.Esentepe Otel *** 74 148 311 40 80 311 59 66 hotelsentepe.com Gerede
18.Göynük Otel * 10 20 451 62 78 451 62 79 goynukotel.net Göynük
19.Köroğlu Konağı Pansiyon 9 18 218 90 07 218 90 09 koroglukonagi.com Sarıalan Yaylası
20.Seben Vegke Pansiyon 6 18 411 24 27 vegke.com Seben
21.Bahçeli Köşk Pansiyon 13 26 237 11 52 237 11 52 abantbahcelikosk.com Abant Yolu
22.Abant Aden butik 24 56 222 83 83 222 83 84 abantadenhotel.com Abant yolu
Bolu İli Turizm Belgeli Hamam:

Tesis Adı

Sınıfı

Kapasite

Tel

Faks

Yeri

Bolu Sultan Hamamı özel Hamam Bolu

Mahalli idare Belgeli Tesis

Sınıfı

Oda

Yatak

Telefon

Web sitesi

Bulunduğu Yer

 1. Gölcük Kır Evleri Bungalov 6 18 262 89 99 Gölcük / Bolu
 2. Ortaklar Otel Otel 50 110 217 87 04 ortaklarotel.com Bolu
 3. Otel Rahmi    “ 40 90 212 01 13 otelrahmi.com Bolu
 4. Bolu Otel-1    “ 28 60 212 14 24 boluotel.com Bolu
 5. Bolu Otel-2    “ 24 62 245 14 20 Kuruçay Mevkii-Bolu
 6. Parlak Otel    “ 40 95 215 53 48 Bolu
 7. Otel Eskop    “ 33 74 217 83 51 eskopotel.com Bolu
 8. Remay Otel    “ 24 75 210 11 71 remayotel.com Bolu
9. Eratay Otel    “ 24 56 212 57 01 Bolu
10. Stad Otel    “ 32 69 215 30 34 Bolu
11. Otel 14    “ 37 70 212 00 38 Bolu
12. Çamlıçeşme Otel    “ 21 45 253 44 27 camlicesme.com D.100 Gölköy Sapağı
13 Highway Otel    “ 52 108 250 10 80 highwayotel.com TEM Abant Kavşağı
14  Highway İpekyolu Otel    “ 53 110 250 10 80 Tem Abant Kavşağı
15. Küçük Kaplıca Otel    “ 47 145 262 84 78 bolukaplica.com Karacasu / Bolu
16. Yıldız Otel    “ 67 150 262 96 40 boluyildizotel.com Karacasu / Bolu
17. Panorama Otel    “ 13 32 262 89 88 bolupanorama.com Karacasu / Bolu
18. Mekan Pansiyon  l-ll Pansiyon 38 190 262 83 04 mekanPansiyon.com Karacasu / Bolu
19. Sefa Pansiyon    “ 16 40 262 84 11 sefaPansiyon.com Karacasu / Bolu
20. Çiçek Pansiyon    “ 7 25 262 80 86 Karacasu / Bolu
21. Garden Termal Evleri    “ 10 24 262 84 44 gardentermal.com Karacasu / Bolu
22. Kayı Apart    “ 18 54 262 96 96 kayıapart.com Karacasu
23. Sakintepe Otel Otel 15 30 231 81 01 sakintepe.com Musluklar Köyü / Bolu
24. VON Club Tatil Köyü T. Köyü 120 300 225 28 70 petroclub.com.tr Abant Yolu 2. km / Bolu
25. Abant  Evleri Bungalov 14 30 224 51 78 abantevleri.com.tr Abant
26. Yeşilev Pansiyon Pansiyon 8 30 237 11 49 abantyesilev.com Abant Yolu 5. km.
27. Abant Doğa Köşkü Pans.    “ 12 30 237 11 07 abantPansiyon.com Abant Yolu 14. km.
28. Abant Dere Pansiyon    “ 12 30 237 11 05 abantderePansiyon.com Abant Yolu 14. km
29. Güneş Pansiyon    “ 6 18 237 10 48 abantgunesPansiyon.com Abant Yolu 14. km.
30. Abant Yayla Pansiyon    “ 9 20 237 10 72 abantyaylaPansiyon.com Abant Yolu 14. km.
31. Abant Paşa Pansiyon    “ 10 20 237 10 70 abantpasaPansiyon.com Abant Yolu 14. km
32. Abant Manzara Pansiyon    “ 16 44 237 10 20 Abant Yolu 12. km
33. Abant Barış Pansiyon    “ 4 12 237 10 18 Abant Yolu 14. km
34.Abant Kasaba Dağevleri    “ 4 12 237 11 55 abantkasaba.com Abant yolu 9. Km.
35.Dörtmevsim Pansiyon    “ 5 15 237 10 11 abantdortmevsimkonagi.com Abant Yolu 14. Km
36. Hayalim Pansiyon    “ 9 18 225 22 86 abanthayalim.tr.gg Abant yolu 2. Km.
37. Abant Konağı    “ 9 18 237 11 09 abantPansiyon.net Abant yolu 14.km.
38. Kartaltepe Otel Otel 12 24 234 94 94 kartaltepeotel.com Kartalkaya Yolu
39. Otel Villa Neva    “ 6 16 226 48 96 nevavilla.com Kartalkaya Yolu
40. Yayla Pansiyon Pansiyon 6 15 226 42 25 Kartalkaya Yolu
41  Kartepe Pansiyon    “ 6 12 226 41 34 kartepemotel.net Kartalkaya Yolu
42. Esenler Pansiyon    “ 5 10 226 46 38 esenlerPansiyon.net Kartalkaya Yolu
43. Sarıalan Dağ Evi    “      9 18 218 90 43 sarialanotel.com Sarıalan / Bolu
44. Özcan Pansiyon    “ 18 60 218 90 81 ozcandagevi.com Sarıalan-Aladağ Yolu
45. Baysal Otel Otel 27 85 218 90 16 baysalmotel.com Sarıalan / Bolu
46. Saraycık Göl Evi    “ 18 50 218 90 12 golevisaraycik.com Saraycık Yaylası
47. Mountrain Kamping Kamping 30 102 212.3223175 mountrain.com Beşpınarlar – Aladağ
48. Babas Kaplıcası Otel 8 18 421 36 88 Gürçam Köyü
49. Ünsal Otel     “ 14 30 421 26 38 Mudurnu
50. Karataş Konağı Pansiyon 19 40 421 25 55 Mudurnu
51. Değirmenyeri Tesisleri     “ 6 24 421 26 77 degirmenyeri.com.tr Mudurnu
52. Osmanlı Konakları     “ 14 30 421 21 00 osmanlikonaklari.com.tr Mudurnu
53. Fuatbeyler Konağı     “ 14 30 421 24 44 fuatbeyler.com Mudurnu
54. Yarışkaşı Konağı     “ 15 30 421 36 04 yariskasi.com Mudurnu
55. Keyvanlar Konağı     “ 9 18 421 37 50 keyvanlarkonagi.com Mudurnu
56. H. Şakirler Konağı     “ 6 12 421 38 56 hacisakirlerkonagi.com Mudurnu
57. Tekkeliler Konağı     ” 9 20 Mudurnu
58. Sarot Termal otel Otel 73 146 424 50 05 sarottermal.com Taşkesti -Mudurnu
59. Topçuoğlu Otel     “ 11 22 424 48 88 Taşkesti – Mudurnu
60. Doğal Yaşam Otel     “ 45 115 464 12 01 sunnetgolu.com Sünnet Gölü  / Göynük
61. Akşemsettin Konağı     “ 11 25 451 62 78 goynukotel.net Göynük
62. Varol Pansiyon     “ 9 20 451 60 94 Göynük
63. Hacı Ali Paşa Konağı     “ 4 12 451 22 36 goynuk.gov.tr/konaklama Göynük
64. Caferler Konağı     “ 7 21 451 30 33 konakyeri.com Göynük
65. Türksoylar Konağı     “ 5 12 451 27 88 goynukturksoylarkonagi.com Göynük
66. Pavlu (Akı) Kaplıcası     “ 70 200 414 60 63 kaplicapavlu.com Kesenözü Köyü / Seben
67. Pavlu (Yümnioğlu) Kaplıcası     “ 23 70 414 60 82 pavluhamamlari.com Kesenözü Köyü / Seben
68. Kıbrıscık Dağ Evleri Bungalov 21 62 441 23 94 kibriscik.bel.tr/evler.php Kıbrıscık
69. Karagöl Dağ Evleri     “ 8 24 534.5700875 Karagöl / Kıbrıscık
70. Luckydeer Dağevi Pansiyon 8 20 356 23 41 luckydeer.net Ağalar Köyü / Mengen
71. Şirinyazı Tesisleri     “ 6 12 367 83 14 burnuksirinyazigoleti.com Şirinyazı Göleti / Mengen
72. Nesilce Pansiyon     “ 20 40 356 19 01 nesilcetatilkoyu.com Mengen
73. Peker Otel Otel 18 38 356 11 55 Mengen
74. Bilhan Pansiyon Pansiyon 20 45 356 34 44 bilhanPansiyon.com Mengen
75. Hindiba Pansiyon     “ 12 24 356 31 38 hindibaPansiyon.com.tr Mengen – Yedigöller Yolu
76. D.Kaya Green Park Otel 44 108 325 10 62 kayatourism.com.tr TEM Ankara otoyolu/ Gerede
77. Konuk Otel     “ 25 50 311 31 67 konukhotel.com.tr Gerede
78. Abı Revan Otel     “ 12 32 311 50 01 ab-irevanbutikotel.com Gerede
79. Şahin Otel     “ 21 45 341 42 94 Yeniçağa