Haberler

Atatürk Orman Parkı’nda bisiklet devri

Sağlık Bakanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda Bolu Belediyesi’ne hediye edilen bisikletler Atatürk Orman Parkı’nda vatandaşların hizmetine sunuldu. Bolu Belediyesi ve Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği işbirliğinde başlatılan uygulamanın ilkine yoğun katılım vardı.

Bolu Belediyesi tarafından yenilendiği günden bugüne kadar Bolulu vatandaşların vazgeçilmezi haline gelen Atatürk Orman Parkı’nda yeni bir hizmet daha hayata geçirildi. Sağlık Bakanlığı tarafından Bolu Belediyesi’ne hediye edilen bisikletlerden parka gelen her vatandaş istifade edebilecek. Bolu Belediyesi ve Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği tarafından ortaklaşa yürütülen bu yepyeni hizmetin ilk açılışı ise yoğun katılımla gerçekleşti.

Vatandaşların hizmetine sunulan bisikletlere ilk olarak Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği yöneticileri ve dernek üyeleri ile birçok vatandaş binerek park etrafında bir tur attı. Tur esnasında Sağlık İl Müdürlüğü’nün Meme Kanseri Farkındalığı için açtığı mobil standı ziyaret eden ekip toplu olarak fotoğraf çektirdi.

Bu günden itibaren Atatürk Orman Parkı’nı ziyaret eden vatandaşlarımız Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği ofisinden bisiklet temin ederek park içerisinde olmak şartı ile ödünç aldıkları bisikletleri kullanabilirler.

Haber / Fotoğraf: Oğuzhan YALINIZ

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı